nábytek forliving , nábytek levně, bytové doplňky

 

Nábytek a bytové doplňky

Doplňky z masivu Jídelní stoly z masivu Knihovny z masivu Konferenční stolky z masivu Kredence a příborníky z masivu Lavice z masivu Noční stolky z masivu Ostatní stoly z masivu Pohovky a křesla Postele z masivu Skříně a komody z masivu Truhly a botníky TV stolky z masivu Vitríny a skleníky z masivu Zrcadla a věšáky z masivu Židle z masivu

.:NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek Forliving
Stránky Nábytek Forliving

NÁBYTEK FORLIVING - NÁBYTEK Z MASIVU

Botník

Masiv - smrk. 1x police, 2x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 120 cm, hloubka 43 cm, výška 60 cm. Váha: 30kg.

obchod nábytek forlivingObchod


Botník - vyklápěcí

Masiv - smrk. 1x vyklápěcí dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 100 cm, hloubka 40 cm, výška 63 cm.

obchod nábytek forlivingObchod

botník Mars

Botník z masivu (borovice), výběr ze 7 druhů moření.
Povrchová úprava: bezbarvý lesklý lak ředitelný vodou

obchod nábytek forlivingObchod

dřevěná postel Alex u.p.

Dvoulůžko kombinace kov/masiv buk. Rozměr lůžka 160x200, nebo 180x200 cm( příp. atyp 220 cm). Výška čela 87/40 cm. Celkový rozměr: 167/187x213 cm. Barvu kovu a materiál lze navolit.

obchod nábytek forlivingObchod

dřevěná postel Classic 2120

Lůžko z masivu (borovice), výběr ze 7 druhů moření. Výška postele je 77cm.
Povrchová úprava: bezbarvý lesklý lak ředitelný vodou.

obchod nábytek forlivingObchod

dřevěná postel Classic dvoulůžková

Postel Classic dvoulůžková. Vnitřní rozměr 180x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Celkové rozměry: šířka 190 cm, hloubka 208 cm, výška 90 cm. Dodáváno včetně pevného laťkového roštu.
Dodáváno v demontu.

obchod nábytek forlivingObchod

Jídelní rozkládací stůl

Jídelní stůl rozkládací z masivu (borovice), výběr ze 7 druhů moření.
Povrchová úprava: bezbarvý lesklý lak ředitelný vodou.

obchod nábytek forlivingObchod

Jídelní stůl

Jídelní stůl z masivu (borovice), výběr ze 7 druhů moření.
Povrchová úprava: bezbarvý lesklý lak ředitelný vodou.

obchod nábytek forlivingObchod

Jídelní stůl - oválný

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 180 cm, hloubka 100 cm, výška 78 cm. Váha: 25 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Jídelní stůl - rozkládací

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 180/230 cm, hloubka 80 cm, výška 78 cm. Váha: 62 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Knihovna - stylová

Masiv - smrk, 1x police ( hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 127 cm, hloubka 34 cm, výška 90 cm. Váha: 29 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Konferenční stolek

Masiv - smrk. 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 60 cm, hloubka 60 cm, výška 47 cm. Váha: 8 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Konferenční stolek

Masiv - smrk. 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 47 cm. Váha: 13 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Konferenční stolek - oblá police

Masiv - smrk. 1x oblá police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 60 cm, hloubka 60 cm, výška 48 cm. Váha: 13 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Zásuvkový konferenční stolek

Masiv - smrk. 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 90 cm, hloubka 60 cm, výška 48 cm. Váha: 20 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Ratanové křeslo Zebra ušák

Nádherné pohodlné křeslo ZEBRA. Povrch křesla je tvořen z vyplétáných banánových listů. Kostrukce je z ratanu.
Pouze bílý polstr!

obchod nábytek forlivingObchod

Dřevěná postel Erika

Dřevěná postel v moderním designu vyrobena z bukového masivu. Povrchová úprava - vodou ředitelný lak v odstínech přírodní (buk a buk cink), třešeň (viz. volitelné parametry). Postel má nastavitelnou výšku lehací plochy. Možno objednat zásuvkový úložný prostor celý (74/84 x 197 cm) nebo tříčtvrteční (74/84 x 163 cm) - viz. volitelné parametry.

obchod nábytek forlivingObchod

Příborník 2/3

Masiv - smrk. 2x zásuvka, 3x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 122 cm, hloubka 42 cm, výška 85 cm. Váha: 40 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Příborník 4/4

Masiv - smrk. 4x zásuvka, 4x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 164 cm, hloubka 42 cm, výška 85 cm. Váha: 50 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

Truhla - malá

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 91 cm, hloubka 48 cm, výška 47 cm. Váha: 15 kg.

obchod nábytek forlivingObchod

 

šperky , levné šperky ,značky šperky

Nepojmenovaný dokument